اینکه اشخاص زیادی از تو عصبانی هستند و نمی توانند با تو مدارا کنند، نشان دهنده آن است که تو به چیزی مهم دست یافته ای (اُشو) - - - - - روزی که انسان بتواند به توهین هایی که به او می شود بخندد و لذت ببرد، روزی است که او به موفقیت دست یافته. جزیی از ابدیت شده و به دنیای جاودانگی وارد شده است (اُشو) - - - - -

خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

 

 

 

فیلمبرداری فیلمنامه «تاکسی اینترنتی» که در سه اپیزود به نگارش در آمده است طی روزهای آینده آغاز خواهد شد.

 

 

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، با گذشت بیش از یکسال از فعالیت گسترده «تاکسی‌های اینترنتی»، رضا استادی روزنامه‌نگار تصمیم گرفته است که فیلمی سه اپیزودی در این رابطه بسازد.

 فیلم نامه این اثر طی دو ماه گذشته نوشته شده در سه موقعیت مختلف، تاثیر تاکسی اینترنتی بر زندگی سه گروه مختلف از مردم را به نمایش می گذارد. در موقعیت اول یک زن و شوهر شخصیت های فیلم هستند. در موقعیت دوم یک راننده و در موقعیت سوم یک زن تنها با این اپلیکیشن ها مواجه می شود. در هر سه موقعیت شخصیت های داستان تصمیم های متفاوتی را درباره این اپلیکیشن ها می گیرند.

بنا بر این خبر در ساخت این فیلم از عوامل حرفه ای استفاده می‌شود و بازیگران آن نیز چهره‌های باسابقه در حوزه فیلم کوتاه و تئاتر هستند. این فیلم طی مدت زمانی حدودا 12 روزه در تهران مقابل دوربین خواهد رفت و تا بهمن ماه آماده نمایش خواهد شد. «شبکه های مجازی» محل عرضه این فیلم خواهد بود و پس از آن فیلم مذکور به جشنواره های مرتبط عرضه خواهد شد.

استادی از سال 1375 در عرصه مطبوعات فعالیت دارد و در کنار حضور در رسانه های مختلف به عنوان روزنامه نگار، مدیریت روابط عمومی پروژه های مختلف تلویزیونی همچون: تفنگ سرپر،مختارنامه، یوسف پیامبر، شهرآشوب،شوق پرواز،کلاه پهلوی و معمای شاه را به عهده داشته است. ساخت چند فیلم مستند، کوتاه و تبلیغاتی و همچنین انتشار دو رمان از دیگر فعالیت های استادی در این عرصه است.

 

خبرگزاری فارس ـ 28 آذر 1396

 

 

 

کد امنیتی
تازه کردن